Personal Training - GYM 18

Ieder mens is uniek, ieder doel is anders. Met peronal training kan ik jou begeleiden, trainen, coachen maar vooral motiveren om jouw doel te  behalen. Ik kan jou helpen inzicht te krijgen in jouw levensstijl en jou net dat nodige zetje in de rug geven. Samen richten we ons op sporten, voeding en complete levensstijl.

Personal training geeft jou meer zelftrouwen, maakt je fitter en sterker.

1 op 1 Personal Trainingen/Coaching Sessies:
Tijdens de 1-1 Personal Training/Coaching Sessies: krijg je de volledige aandacht van de personal trainer. Voor de een is dit 30 minuten per week voor de ander 2 momenten van 60 minuten per week. Aangezien elk doel anders is zal vergt ieder persoon een andere aanpak.

Smallgroup Personal Training/Coaching Sessies ( 1 op 2-8 personen)
Tijdens de Smallgroup Personal Trainingen/Coaching sessies: Train je met mede sporters om elkaar naar een hoger sport niveau te brengen of gewoon lekker bezig te zijn met je lichaam en geest.

Locatie: GYM 18
De trainingen vinden plaats bij GYM 18. Deze Gym beheer ik samen met Avedis Minasian (personal trainer).
Einsteinstraat 62
2811 EP Reeuwijk

 

 

 

 

 

 

 

 

Meld je nu aan


Personal training